KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9401104
nr 940 1104
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Etsning, Roland Svensson (1910-2003), skärgård, signerad, 1940, motivet: 13x38
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 februari 2015
kl 21:02:32
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson